fbpx

Zirkonyum Dişlerle Gülümsemenizi Nasıl Mükemmel Hala Getirebilirsiniz?

Zirkonyum Dişlerle Gülümsemenizi Nasıl Mükemmel Hala Getirebilirsiniz?

Zirkonyum Dişlerle Gülümsemenizi Nasıl Mükemmel Hala Getirebilirsiniz?

Herkes güzel bir gülümsemeye sahip olmak ister bu yazımızda Zirkonyum diş ile gülüşünüzü nasıl mükemmel hale getirebileceğinizi anlatacağız.. Ancak çeşitli ağız içi hastalıkları, eksik dişler, diş taşları gibi durumların gülümseme üzerinde olumsuz etkileri vardır. Ancak günümüzde gelişen teknoloji sayesinde hastaların ağız ve diş sağlığına geri kavuşabilmesi mümkün. Gülümsemenizi mükemmel hale getiren tedavilerden bir tanesi ise Zirkonyum Dişlerdir. Zirkonyum diş kullanarak gülümsemenizi mükemmel hale getirebilirsiniz. Kendi dişleriniz ile mükemmel bir uyuma sahip olan Zirkonyum dişler vasıtası ile gülüşünüzü mükemmel hale getirebilirsiniz.

 

ZİRKONYUM DİŞLERİN FARKLARI NELERDİR?

Bilindiği üzere son yıllarda birçok yeni tedavi yöntemi ortaya çıkmıştır. Yeni ortaya çıkan tedavi yöntemleri hastaların ihtiyaçlarını karşılayabildikleri gibi Zirkonyum diş bunu biraz daha öteye taşımaktadır. Ağız ile uyumlu olan zirkonyum dişler ağızdaki dokular ile uyumludur. Doğal dişlerden ayırt edilmesi gerçekten sor olan zirkonyum dişler doğal dişleriniz gibi görünür. Zirkonyum diş ile gerçek dişlerinizi birbirinden ayırmak neredeyse mümkün değildir.

 

ZİRKONYUM DİŞLERİN  AVANTAJLARI

Zirkonyum Diş Dayanıklıdır: Zirkonyum doğal olarak toz halde bulunsa da, ondan yapılan kronlar büyük güç ve dayanıklılık gösterir. Aslında, dental sınıf seramikten yapılmış kronlardan daha dayanıklı oldukları bilinmektedir. Zirkonyum kuronlarınız, onlara uygun şekilde bakmanız koşuluyla, sorunsuz bir şekildeoldukça uzun bir süre boyunca dayanabilir.

 

Zirkonyum Diş Çarpıcı Görünüm Verir: Güldüğünü gören biri doğal diş ile zirkonyum kaplama arasındaki farkı asla ayırt edemez. Kronun dokusu, yarı saydamlığı ve rengi, kalan dişlerle mükemmel bir şekilde eşleşecek şekilde özelleştirilebilir ve size özgü bir gülümseme sağlar. Bu sayede gülüşünüzü kisişelleştirebilirsiniz.

 

Zirkonyum Diş İşlevseldir: Zirkonyum kronlar, dişlere zarar vermeden önce olduğu gibi ağzın işlevselliğini geri kazanmaya yardımcı olur. Dişin çatlaması veya kırılması durumunda, kuron onu sağlam tutmaya ve başarısızlığını önlemeye yardımcı olacaktır. Yiyecekleri herhangi bir güçlük çekmeden ısırabilir ve çiğneyebilirsiniz.

 

Zirkonyum Diş ile Mükemmel uyum: Zirkonyum kuronlar CAD/CAM teknolojisi kullanılarak üretildiğinden, dişlere yapıştırıldıktan sonra mükemmel uyum ve rahatlık sunar.

 

Eğer sizde Zirkonyum dişle ilgileniyorsanız Baydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak haftanın her günü hizmetinizdeyiz. Ücretsiz muayene ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button