fbpx

Nasıl Daha Güzel bir Gülümsemeye Sahip Olabilirsiniz?

Nasıl Daha Güzel bir Gülümsemeye Sahip Olabilirsiniz?

Gulumseme-tasarimi-1.jpg

Nasıl Daha Güzel bir Gülümsemeye Sahip Olabilirsiniz?

Eğer sizde ünlülerin, sanatçıların bembeyaz dişlere nasıl sahip olduğunu merak ediyorsanız bu yazımız sizin için. Lamine, Veneer dişler gülümsemenizi kusursuzlaştırmak için varlar. Eğer gülümsemenizi tekrardan tasarlamak, Hollywood ünlülerin sahip olduğu gülümsemelerden istiyorsanız eğer Lamine Veener kaplamalar sizi fazlasıyla mutlu edecektir. İsterseniz tek bir dişinizde renklenme isterseniz birçok dişinizde olsun uzun ömürlü bir gülümsemeye sahip olmak için lamine diş kullanabilirsiniz.

Güzel bir Gülümseme İçin Tedaviler

Diş sağlığı alanında gülümsemenizi daha güzel bir hale getirmek için birden fazla yöntem vardır. İsterseniz bu tedavi seçeneklerini inceleyelim.

Diş kaplamaları açısından en yaygın olarak kullanılan tedavilerden birisi porselen kaplamalardır. Oldukça yeni bir tedavi şekli olan lamine günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Yaprak şeklindeki lamine dişler kendi dişleriniz 0,1mm kadar inceltildikten sonra üstüne yapıştırılır. Şeffaf olmaları, dişlerinizdeki tüm kusurları görünmez kıldıkları için gülümsemenizi mükemmelleştirir.

  • Tam Ağız Restorasyonu

Ağzınızda birden fazla sorun var ise tam ağız restorasyonu sizin için doğru bir seçenek olacaktır. Ağzınızdaki, diş etlerinizdeki tüm sorunlar sırası ile tedavi edilir. Tedavi işlemleri bittikten sonra dişleriniz en güzel haline getirilir. Uzun sayılabilecek bir zaman alsa da bu işlemin sonucunda harika bir gülümsemeye sahip olabilirsiniz.

  • Taç Uzatma

Eğer tam ağız restorasyonuna ihtiyacınız varsa ancak diş mineniz bunun için yeterli değilse diş eti ve diş kemiğinin arasındaki doku düzenlenerek ağız içinin yapılacak işlemlere hazır hale getirilir.

  • Diş Eti Şekillendirme

Diş etinde sorun olan hastalarda diş etlerinin şekillendirilmesi oldukça önemlidir. Diş etleri tekrardan ayarlanarak eşit bir oranda dağılması sağlanır. Diş minesi bu işlem sırasında ortaya çıkacağı için dişleriniz çok daha güzel görünecektir.

Periodonti hastalığınız var ise diş etlerinizin şekillendirilme işleminin yanında tedavi ekleneceği için biraz daha fazla zaman almaktadır.

  • Estetik Dolgu

Dişlerinizdeki çatlaklar veya kırıklar estetik dolgu işlemi ile tedavi edilebilmektedir. İşlemin sonucunda dişinizde çatlak yokmuş gibi görünecektir. Ayrıca diş arası boşluklarda estetik dolgu ile tedavi edilmektedir.

  • Diş beyazlatma

Eğer dişlerinizde kirlenmeler varsa ve bunlar gülümsemenize zarar veriyorsa diş beyazlatma yaptırmanızı öneririz. Diş beyazlatma tedavilerimiz için kliniğimizden bilgi alabilirsiniz.

Güzel bir gülümsemeye sahip olmak istiyorsanız eğer Pendik’te bulunan Baydent Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğine gelebilir, ücretsiz muayene ve uygun fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Kliniğimiz haftanın 7 günü açıktır.

Call Now Button