fbpx

Pendik İmplant Diş – Vidalı Diş Fiyatı

 

Pendik implant dişlerde büyük kampanya

İmplant Diş Nedir?

 

Günümüzde teknolojinin hızlı bir biçimdeki gelişmesi sonucu tıp alanında birçok yenilik de ortaya çıktı. Bu yeniliklerin bir kısmıda diş hekimliği alanında gerçekleşti. İmplant Diş bu gelişmelerden en sonuncusudur ve en hızlı yayılanıdır.

Eksik olan dişler sağlık ve estetik açıdan sorun oluşturur. Yukarıda bahsettiğimiz yeniliklerden birisi de vidalı diş veya dental implant da denilen diş implantlarıdır.

İmplant Diş Nedir?

Diş İmplantı veya dental implant denildiği zaman eksik dişlerin yerine çene kemiğine vidalanan titanyumdan oluşan vidalar akla gelmektedir. Vidaların üzerine diş protezi yerleştirilerek implant süreci tamamlanır. İmplant tedavisinin İmplantlar diş veya vidalı diş kökün yerini alır ve doğal dişler gibi hareket ederler.

İmplant Diş Tedavisi Kimlere Uygulanır?

18 yaş ve üzerinde kemik gelişimini tamamlamış bireyler implant diş tedavisi yaptırabilir. Operasyon öncesinde çene yapısının implanta uygun olma durumu röntgen çekilerek öğrenilir. Şeker hastalarında hastalığın düzene girmiş olurken kan sulandırıcı ilaç kullananların ise tedaviye başlamadan önce ilaç kullanmayı bırakmaları gerekmektedir.

İmplant Diş tedavisi süreci?

İmplant diş tedavisi yapılmadan önce hastaya hafif bir sedasyon verilir. İşlemden önce röntgen çekilmeli ve çene kemiğinin durumu öğrenilmelidir. Hastanın panaromik filmi çekildikten sonra çekilen filmler incelenir ve bir planlama yapılır. Bu aşamadan sonra hastanın çene kemiği incelenir ve hangi implantın daha uygun olacağına karar verilir. İmplant tipine karar verildikten sonra bölge uyuşturulup yapılan operasyonla İmplant yerleştirilir.

En az iki ay beklendikten sonra İmplant diş yerine yerleştirilir. 3 aylık bir bekleme çene kemiğinin toplarlanması için daha uygundur. İmplant diş yapılırken hastanın çene kemiğinin boyutu oldukça önemli bir faktördür. Birçok değişken hesaplanarak hastanın implant yaptırmasının uygun olup olmadığına karar verilir.

İmplantın Dişin Ömrü Ne Kadardır?

İmplantların veya dental implantların ömürleri 30 yıla kadar uzayabilmektedir. İmplantlara iyi bakılıyorsa eğer daha uzun bir kullanım süresi mümkündür. Sigara kullanımı, alkol kullanımı veya asitli içeceklerin kullanımı implantların ömrü üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.

Ağız hijyeninde implantlar veya vidalı dişler üzerinde önemli bir etkisi vardır. Ağız hijyeninin kötü olduğu durumlarda implant’ın kaybedilme ihtimali vardır. Bu sebeple İmplant yaptıran hastaların ağız sağlığına önem göstermesi oldukça önemlidir.

Implant Diş Fiyatı Nedir?

İmplant Diş fiyatlarımızı öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Dünyaca ünlü birçok farklı implant markası kliniğimizde kullanılmaktadır. Seçilen implant markasına göre implant fiyatları da çeşitlilik göstermektedir. İmplantın markasına ve satın alınan implant adedine göre değişilik gösteren implant fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz haftanın 6 günü sabah saat 08.00 ile 23.00 ve Pazar günleri 9 ile 16.00 arasında açık olan kliniğimizden randevu almak için bir telefon etmeniz yeterlidir. Eğer sizde implant diş veya vidalı diş ile ilgileniyorsanız bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Uzman çalışanlarımız her türlü sorununuzda size yardımcı olmak için hazır beklemektedir.

 

IMPLANT SERTİFİKALARI

NucleOss: FDA CE 

Mis Implant: FDA ISO14001

Dentium Implant: FDA CE

 

Ücretsiz Pendik İmplant Muayene Randevusu Almak İçin Bizimle İLETİŞİME GEÇİNİZ

Telefon:: +90 5053242912

Whatsapp: +90 5053242912

Mail: info@baydent.com.tr

Adres: Bahçelievler Mahallesi, Gülşen Sk. No:10/B, 34893 Pendik/İstanbul 

Pendik Baydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz haftanın 6 günü sabah saat 08.00 ile 23.00 ve Pazar günleri 9 ile 16.00 arasında açıktır kliniğimizden randevu almak için bir telefon etmeniz yeterli. Eğer sizde Pendik implant diş veya vidalı diş ile ilgileniyorsanız bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Uzman çalışanlarımız her türlü sorununuzda size yardımcı olmak için hazır beklemektedir. Sizlere en uygun Pendik implant fiyatını sunacağız.

 

 

 

 

 

 

Call Now Button