fbpx

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

HİZMETLERİMİZ

Eğitimli ve Yetkin Kadromuz ile Ağız ve Diş Sağlığı alanında tüm alanlarda memnuniyetiniz için 7 gün hizmet veriyoruz.

Baydent Ağız Ve Diş Sağlığı

KLİNİK HİZMETLERİMİZ

Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, teşhis ve tanı konması anlamına gelmez.

Baydent Diş

Zirkonyum Dişler

Zirkonyum diş nedir?


Klasik porselen köprü ve protezlerin alt yapısı olan gri metalin yerine kullanılan beyaz bir alaşımdır.


Baydent Diş

Porselen Lamina Dişler

Porselen lamina diş nedir?


Latince yaprak demektir. Dişlerin kesilmeden sadece ön yüzlerinin 0.3-0.7 mm inceltilerek yapılan ve sağlam diş dokusunun en az kaybedildiği yöntemdir. Bu inceltilen alana porselen diş laminalarının yapıştırılma işlemidir.


Baydent Diş

Protetik

Protetik Diş Tedavisi


Dişlerin, ağız boşluğunun, çenelerin ve ilgili dokuların hastalıklarını ve anormalliklerini tanıyacak, tedavi edecek ve koruyucu hekimlik önlemlerini alabilecek becerilere sahip dişhekimleri yetiştirmektir.


Baydent Diş

İmplant

İmplant Nedir?


İmplant  herhangi bir nedenden dolayı kaybedilen dişlerin, fonksiyon ve görünüşünü tekrar kazandırmak amacıyla, kişinin çene kemiğine yerleştirilen, kişinin vücuduna uygun olan malzemeler kullanılarak yapılan, yapay diş kökü olarak adlandırılmaktadır.Baydent Diş

Periodonti

Diş Eti Hastalıkları


Periodontal hastalıklar dişeti ve dişleri destekleyen diğer dokuları etkileyen iltihabi hastalıklardır. Bu hastalıklar erken dönemde teşhis edildiklerinde kolay ve başarılı bir şekilde tedavi edilebilirler. Dişeti hastalığı toplumumuzun çoğunluğunu etkileyen bir hastalık olmasına rağmen; etkeni, sonuçları ve tedavisi konusunda çok az bilgiye sahip olunan ve sinsice seyreden bir hastalıktır. Dişeti hastalıklarının önlenmesi veya tedavisi; doğal dişlerin korunması yanında, daha rahat çiğnemenin ve daha iyi bir sindirimin sağlanması gibi diğer faydaları da beraberinde getirir.


Baydent Diş

Ortodonti-

Diş Teli Ve Estetiği


Ortodonti, alt ve üst çenenin yanı sıra çapraşık dişlerin uyumunu teşhis ve tedavisi ile ilgilenen diş hekimliği branşının uzmanlık dalıdır.
Ortodontik problemler aşağıdaki nedenlerden dolayı oluşabilir,
Genetik etkenler,
Doğumsal anomaliler,
Yanlış solunum,
Parmak emme ve uzun süreli emzik kullanma,
Süt dişlerinin çürükten ötürü erken kaybedilmesi,
Diş gıcırdatma (Bruksizm),
Düşme veya çarpma sonucunda oluşan travmalar


Baydent Diş

Çene Cerrahisi

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi


Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi bölümümüzde, ağız içerisindeki tüm yumuşak dokuların (dil, yanak, dudak, tükürük bezleri vb.) dişlerin, çenelerin ve çene ekleminin her türlü rahatsızlığının ve hastalığının teşhisi ve cerrahi tedavileri gerçekleştirilir. Yapılacak işlemin tipine ve hastanın durumuna göre yapılması planlanan cerrahi işlemler lokal anestezi, bilinçli sedasyon veya genel anestezi altında yapılmaktadır.


Baydent Diş

Pedodonti

Çocuk Diş hekimliği


Pedodonti (Çocuk Diş hekimliği), 0-16 6ti (Çocuk Dişhekimliği), 0-13 yaş grubu çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlıklı olarak korunmasını, çürük, travma, kalıtımsal  ve benzeri etkenlerin bu dişlerde oluşturduğu sorunların giderilmesini  amaçlayan bir anabilim dalıdır. Pedodonti, bebeklik çağından itibaren çocukların ağız-diş sağlığını ve çene-yüz bölgesi gelişimini takip ve tedavi eden, aynı zamanda koruyucu önlemleri de içine alan diş hekimliği dalı.Baydent Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

HER ZAMAN SİZİN İÇİN VARHizmet

UZMANLIK VE KALİTE


Baydent olarak, işinde profesyonel olmanın yanı sıra, güleryüzlü ve sempatik olabilmenin de gerekliliğinin farkındayız.Hastalarımız samimi bir ortamda butik bir hizmet aldığını hisseder..


Ne Yaparız?

SİZİ ÖNEMSİYORUZ


Muayene saatinizden takip randevunuza kadar her detayı sizin için takip ediyoruz, çünkü sağlığınızı en az sizler kadar önemsiyoruz!


Planlama

SAĞLIĞINIZ


Tedavinin kalitesini belirleyen kriterimizden biri de, ağızın bütün olarak değerlendirilmesiyle yapılan tedavi planlamasıdır.Yani planlama hastanın o anki şikayetini gidermek odaklı olmamalıdır.

Daha fazla bilgi edin

DAHA FAZLA HİZMET


Baydent Diş
Endodonti

Kanal Tedavisi


Endodontistler tarafından yapılan kanal tedavisi, dişin içinde yer alan damar ve sinir topluluğunun hastalıklarını tedavi etmek amacıyla yapılan uygulamaların tümüne verilen addır.


Ortodonti

Diş Teli


Ortodonti, alt ve üst çenenin yanı sıra çapraşık dişlerin uyumunu teşhis ve tedavisi ile ilgilenen diş hekimliği branşının uzmanlık dalıdır.


Baydent Diş

Baydent Diş
Protez Diş

Sabit Diş Protezi


Farklı nedenlerden ötürü kaybedilmiş dişlerin yerine yapılan protez dişler, günümüzde sıklıkla tercih edilen uygulamalardandır.


Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma Estetiği


Estetik Diş Dolgu Uygulaması, gülüş estetiğinin yanı sıra kırık, çatlak, aşınmış veya çürümüş dişe yeniden çiğneme işlevini kazandırma amacıyla yapılan bir işlemdir.


Profesyonel Tıbbi Hizmetler


01234567890

SİZİNLE YILLAR0123456789001234567890

DOKTORLAR01234567890

ÖDÜLLER012345678900123456789001234567890

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİBaydent Diş
Baydent Diş
Baydent Diş
Baydent Diş
Call Now Button