fbpx

IŞIL BAYRAK

1983 yılında Yalova’da doğdu. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’ne girdi ve 2006 yılında mezun oldu. 2007 yılında yine aynı fakültenin Restoratif Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda doktoraya başladı; 2012 yılında doktora tezini vererek Restoratif Diş Tedavisi Uzmanı oldu ve PhD ünvanını aldı. Doktora eğitimi sırasında TÜBİTAK bursu ile Charite Universitatsmedizin Berlin’de çalışmalar yaptı. 2013-2014 yıllarında Bezmialem Vakıf Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nde doktor öğretim üyesi olarak çalışmıştır. İmplant cerrahisi ve ortodonti alanında çeşitli sertifika programlarına katılmıştır. 2014 yılında kendi muayenehanesini açan Işıl BAYRAK, 2018 yılında faaliyete başlayan BAYDENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin kurucu ortağıdır. Alanında pek çok ulusal ve uluslararası kongrelere katılmış olup; bu kongrelerde sunulmuş çok sayıda bildirisi ve yine ulusal ve uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmış makaleleri bulunmaktadır. Restoratif Dişhekimliği Derneği üyesidir.


SEMİH KALKAN

1992 yılında Rize’de doğdu. 2010 yılında girdiği Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden 2016 yılında mezun oldu. 2016-2018 yılları arasında kendi muayenehanesinde Dişhekimi Işıl BAYRAK ile müşterek çalışan Dt. Semih KALKAN, 2018 yılında faaliyete başlayan Özel BAYDENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin kurucu ortağıdır. İmplant cerrahisi alanında çeşitli seminerlere ve sertifika programlarına katılmıştır. 500’den fazla implant ameliyatını, 1000’den fazla implantı başarıyla tamamlamıştır. İmplant cerrahisinin yanısıra implantüstü protezler üzerinde de yoğun olarak çalışmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.


ŞABAN ÇOŞTU

1993 yılında Karabük’te doğdu. 2013 yılında girdiği Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden 2018 yılında mezun oldu. İmplant cerrahisi ve protetik diş tedavileri üzerine eğitimlere katılan Dt. Şaban Çoştu 2018 yılından bu yana Özel BAYDENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde tam zamanlı olarak hizmet vermektedir.


KAAN TUNÇBAŞ

1995 yılında İzmit’te doğdu. 2014 yılında girdiği Selçuk Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden 2019 yılında mezun oldu. Ön bölge estetik restorasyonlar, apikal endodontik cerrahi ve implant üstü protezler konularında sertifika programlarına katılmıştır. Lamina venerler, zirkonyum restorasyonlar ve gülüş tasarımı hekimin öncelikli çalışma alanlarıdır. 2019 yılından bu yana Özel BAYDENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde tam zamanlı olarak hizmet vermektedir.


FİKRİYE YILDIZ

1996 yılında Rize’de doğdu. 2015 yılındı girdiği Karadeniz Teknik Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden 2020 yılında mezun oldu. Mesleki ilgi alanları olan diastema kapama, ön bölge estetik restorasyonlar, lamina venerler konulu kurslara katılmıştır.


DENİZ ATEŞ

1997 yılında İstanbul’da doğan Dt. Deniz ATEŞ 2021 yılında Marmara Üniversitesi Dİşhekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ön bölge estetik restorasyonlar, protetik diş tedavisi, endodonti mesleki ilgi alanları arasındadır. İyi düzeyde İngilizce bilmektedir.


MEHMET KAMA

1995 yılında Hatay’da doğdu. 2012 yılında girdiği Kocaeli Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden 2017 yılında mezun oldu. Dental implantoloji üzerine eğitimlere katılan Dt. Mehmet Kama 2018 yılından bu yana Özel BAYDENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde tam zamanlı olarak hizmet vermektedir. Dental implantolojinin yanısıra minör cerrahi işlemler, implant üstü protezler ve protetik işlemler hekimin ilgilendiği öncelikli alanlardır.


YAVUZ BEKTAŞ

1996 yılında İstanbul’da doğdu. 2016 yılında girdiği Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden 2021 yılında mezun oldu. Dişhekimliği pratiğinde yoğun olarak restoratif tedavi ve endodonti alanında çalışmaktadır.


MİNEVVER KILINÇ

1991 yılında Adıyaman’da doğdu. 2011 yılında Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’ne girdi ve 2017 yılında mezun oldu. 2018 yılında İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda master programına başladı. 2021 yılında bu programı başarıyla tamamlayarak MSc  ünvanını aldı. Şeffaf Plaklarla Ortodonti (İnvisalign) sertifika programını da başarıyla tamamlayan Dt. Minevver Kılınç dişhekimliği pratiğinde yoğun olarak ortodonti üzerine çalışmaktadır.


RANA HASANOĞLU

1996 yılında Tekirdağ-Çorlu’da doğdu. 2014 yılında girdiği Yakın Doğu Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden 2019 yılında mezun oldu. Bir süre Özel İrmet Hastanesi’nde çalıştı. Ön bölge estetik restorasyonlar ve dijital dişhekimliği mesleki ilgi alanlarıdır.


SİMGE ERDAL

1997 yılında İstanbul’da doğan Dt. Simge Erdal 2021 yılında Marmara Üniversitesi Dİşhekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Gülüş tasarımı ve porselen lamina venerler konulu eğitimlerin yanı sıra mesleki alanının dışında kişisel gelişime yönelik programlara da katılmıştır. İyi düzeyde İngilizce bilmektedir.


UTKU ÖZTÜRK

1995 yılında İstanbul’da doğdu. 2014 yılında girdiği Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden 2021 yılında mezun oldu. Endodontik tedaviler öncelikli mesleki ilgi alanı olup; kök kanalı şekillendirme konulu endodonti kursuna katılmıştır. Dişhekimliği pratiğinde yoğun olarak restoratif tedaviler, endodonti ve protetik tedaviler üzerinde çalışmaktadır.

Call Now Button